Plexyr (Göz Kapağı Estetiği)

Plexyr (Göz Kapağı Estetiği) Samsun

Plexyr ( göz kapağı estetiği) uygulaması günümüzde oldukça sık başvurulan estetik uygulamalardan birisidir. Bilindiği gibi gözler güzel bir görünüşte oldukça önemli bir yere sahiptir. Etkili ve dikkat çekici bakışlar her kadının en büyük isteğidir ve bu isteği sağlamak için çeşitli yöntemlere de (botoks, dolgu vb.)başvurulmaktadır. Plexyr uygulaması da göz kapağıyla ilgili problem yaşayan veya göz kapağının yapısını beğenmeyen kişilrin en çok tercih ettiği estetik uygulamalarından birisidir. Sağlık açısından herhangi bir riskin olmaması ve oldukça estetik ve sorunsuz sonuçlar vermesi bu uygulamanın popülerliğini daha da arttırmış durumdadır. Bu uygulama sayesinde daha estetik ve güzel görünümlü göz kapaklarına kavuşmak çok kolaydır. Plexyr ( göz kapağı estetiği) uygulamasının en önemli özelliği ise ameliyatsız bir yöntem oluşudur. Göz kapağı bölgesine anestezik krem  uygulanmasının ardından tedavi tamamlanır.

Göz Kapağı Estetiği Yönteminin Sağladığı Faydalar

Göz kapağı estetiği günümüzde ameliyat olmadan yapılan bir uygulama olması nedeniyle oldukça yoğun bir talep görmektedir. Bilindiği gibi göz kapaklarında oluşan düşüklük kişileri oldukça rahatsız edebilmektedir. Bu noktada kişiyi sosyolojik ve psikolojik açıdan da yıpratabilen göz kapağı problemleri göz kapağı estetiği ile kısa sürede çözüme kavuşturulabilmektedir. Göz kapağı estetiğinin faydaları ise şu şekildedir;

  • Bu uygulamada cerrahi bir müdahale olmaması en büyük avantajıdır..
  • Uygulama esnasında bölgesel anestezi uygulamasını ile ağrı kontrol edilebilmektedir.
  • Estetik açısından oldukça kaliteli ve etkileyici sonuçlar vermektedir.
  • Bu uygulama yüzlerde bulunan çeşitli yara ve izlerde de oldukça başarılı sonuçlar sağlayabilen bir uygulama şeklidir.
  • Bu işlem 30 dakika gibi kısa bir sürede sonlandırılabilmektedir.

Plexyr (Göz Kapağı Estetiği) Tedavisinin ameliyatsız bir yöntem olması bu yöntemi tercih edenlerin sayısının oldukça artmasını sağlamaktadır. Dr. Ebru Onat Göktaş tarafından Samsun’da yapılan göz kapağı estetiği uygulaması hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız İnternet sitemizdeki iletişim numaralarından bizimle iletişime geçebilirsiniz.