Nefes Terapi

Nefes Terapi Samsun

Hayatımızın temel yapı taşından birisi olan nefes alma; birçok açıdan hayatımızı doğrudan etkiler. Sadece yaşamımızı sürdürebilmek için değil, duygusal ve ruhsal olarak pozitif enerji alabilmek için de nefes alıp verişimiz son derece önemlidir. Son dönemlerde ünlü isimlerin de nefes terapisi eğitimi alarak normal doğum yaptığı ya da kilolarından kurtulduğu haberlerini görüyoruz. Ruhsal dengeyi sağlama konusunda oldukça başarılı olan nefes terapileri ile sağlıklı bir hayat yaşamak mümkün. Terapi ve egzersizler sonucu birçok kişi yaşam kalitesinin arttığını ve yaşadıkları problemlerin neredeyse yok olmak üzere olduklarını ifade etmiştir. Çünkü doğru nefes, doğru duruştan konuşma becerisine, yeme alışkanlıklarından sağlık problemlerine kadar her şeyi olumlu olarak etkilemektedir. Kişiye özel olarak yapılan nefes terapisinde kişinin sağlığı açısından önemli olan temel gereksinimini yani nefes almanın “doğru” olarak yapılması öğretilmektedir.

Çoğu Kişi Yanlış Nefes Alıyor

Birçok insan sağlık açısından kısır döngüye yol açan yanlış nefes alma alışkanlıklarına sahip. Doğru nefes konusunda alınan derslerde, diyaframdan gelen ve karından başlayan sonrasında ise tüm vücuda yayılan doğru nefes egzersizleri gerçekleştiriliyor. 8-10 seanslık nefes terapi eğitimleri sonrası kişi doğru nefes almayı hatırlıyor ve artık bu şekilde devam ederek daha kaliteli bir yaşama sahip oluyor. Nefes terapisi Samsun’da Dr. Ebru Onat Göktaş tarafından yapılan terapilerden birisi olup, bu terapiyle birçok kişinin yaşamına mucizevi dokunuşlar yapmaktadır.Nefes terapisini daha ayrıntılı öğrenmek isterseniz Samsun’da sizlere hizmet veren Dr. Ebru Onat Göktaş’a ulaşarak randevu alabilir, doğru nefesin hayatınızda neleri değiştirebileceğini görebilirsiniz.

Samsun Nefes Terapisi Nerede Yaptırılır?

Nefes terapisi için gereken programı Dr. Ebru Onat Göktaş ile görüştükten sonra alabilir, hayatınıza yepyeni bir deneyim katabilirsiniz. Doğru nefes almayı öğrendiğinizde hayatınızdaki değişimleri fark edecek, doğum, sınav veya diğer kaygılarınızı yeneceksiniz. Samsun’da nefes terapisi almak için bizimle iletişime geçerek  detaylı bilgi alabilir ve ön kayıt yaptırabilirsiniz.

Kaliteli bir yaşam için unutttuğunuz doğru nefes almayı hatırlamanızı sağlayacak bir terapi yöntemi ile kendi değişiminizi başlatabilirsiniz.