Elektrolipoliz

Elektrolipoliz Tedavisi Samsun

Karın, göbek etrafı ve basenlerde aşırı ve yanlış beslenme sonucu oluşan yağlanma için elektrolipoliz uygulamaları ile bölgesel incelme sağlanabilmektedir. İnatçı göbek ya da simit ismini verdiğimiz çeşitli bölgeler spor ve diyetle giderilememektedir ve ne kadar zayıflanırsa zayıflansın o alanlarda yağ birikimleri hep göze çarpmaktadır. Bu durumda inatçı yağlanmaların olduğu alanlardan kurtulmak için yakın geçmişte başvurulan  cerrahi yöntemlerin yerini elektrolipoliz gibi günümüzün en çok tercih edilen bölgesel zayıflama yöntemleri almaktadır. Elektrolipoliz yöntemi  yağ dokusunun bulunduğu katmana deri altı olarak uygulanan iğnelerle yapılır. Yağ dokusu artmış olan bölgeye uygulanan akupunktur iğnelerine bağlanan özel elektroakupunktur cihazı ve lipoliz kitleri ile hastaya rahatsızlık vermeyecek düzeyde belli frekans ve şiddette elektrik stimülasyonu uygulanmaktadır. Seans süresi yaklaşık 45 dk-1 saat sürmektedir. Uygulanan tedavi sayesinde o bölgede lipolitik aktivitede bir artış sağlanmış olur.

Bölgesel zayıflama seansları devam derken hastanın aynı zamanda uygulanan kulak ve vücut akupunktur tedavileri ile beslenme programları da devam edebilmektedir. Böylece hastaya hem ömür boyu sağlıklı beslenme ile ilgili davranış değişiklikleri edinmeleri sağlanırken aynı zamanda yapılan vücut ve kulak akupunkturu sayesinde bu sürece adaptasyon sağlanmış olur. Bu açıdan bu yöntem belki de sağlık açısından da en ideal yöntem olarak karşımıza çıkıyor.

  • Bu uygulama en doğal ve en sorunsuz bölgesel zayıflama yöntemleri arasında yer almaktadır.
  • Bölgesel kilo verme uygulamaları içerisinde en etkili ve en sağlıklı olanıdır.
  • Sıfır risk unsuru oluşturduğu için bu konuda tereddüt eden insanlar tarafından bile tercih edilen bir yöntemdir.

Elektrolipoliz Uygulaması

Elektrolipoliz uygulaması bölgesel zayıflama ve vücudu şekillendirme konusunda dünyanın en önde gelen ve etkinliği en üst düzeyde olan uygulamalar arasındadır. Bölgesel incelme konusunda en başarılı yöntem olarak kabul edilen elektrolipoliz uygulaması Dr. Ebru Onat Göktaş tarafından Samsun’da gerçekleştirilmektedir. İleri teknoloji cihazlarıyla kişiye özel uygulamaların yapıldığı  kliniğinde, güler yüzlü personelleriyle Elektrolipoliz uygulaması gerçekleştiren Dr. Ebru Onat Göktaş’tan randevu almak ve uygulamala hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız İnternet sitemizdeki telefon numaralarından bizlerle her zaman iletişime geçebilirsiniz.