Kollajen Aşısı

Kollajen Aşısı Samsun

Cilt ve yüz güzelliği kadınların hayatları boyunca dikkat ettikleri ve bunu koruma amacıyla birçok farklı yöntemi denediği bir durumdur. Ama kullanılan birçok krem ya da kozmetik ürünü kısa süreli etkiler yaratmaktadır ve yaşlanmanın olumsuz etkisi karşısında yetersiz kalmaktadır. Özellikle belirli yaşlardan sonra kadınlarda yaşlanmaya karşı daha hassas bir durum ortaya çıkmakta ve bu ortaya çıkan yaşlılık ibareleri takıntılara dönüşebilmektedir. Çünkü yaş ilerledikçe yapılan makyaj uygulamaları da yaşlanmanın olumsuz etkisini kapatacak düzeyden çok uzakta kalmaktadırlar. Bu bağlamda yaşlanmanın etkisini geciktirici veya azaltıcı yöntemler kadınların daha çok rağbet ettiği yöntemler arasında yerini almaktadır. Gençleşme ya da yaşlanmayı durdurma amacıyla e çok tercih edilen uygulamalardan birisi de kolajen aşısı uygulamasıdır. Bu uygulama oldukça başarılı ve riski olmayan bir aşı olduğu için kadınlar tarafından sıkça tercih edilen uygulamaların başında gelmektedir. Kolajen aşısı cilt altı dokuya uygulandığında fibroblastları uyararak yeni kolejan üretimi sağlamaktadır. Bu durumda yeni üretilen kolajenler sayesinde ciltler daha pürüzsüz, ışıltılı ve canlı bir görüntüye kavuşmaktadır.

Kollajen Aşısının Sağladığı Yararlı Etkiler

Kollajen aşısı sağladığı faydalarla da dikkatleri üzerine çeken bir uygulamadır. Sağlık açısından da herhangi bir riski bulunmayan kolajen aşısı güvenle kadınlar ve erkekler tarafından tercih edilmektedir. Özellikle yaşlanmanın etkisi azaltmak ve bu etkiyi geciktirmek amacıyla uzmanlar tarafından 30’lu yaşlarda tavsiye edile kolajen aşısı hem erkekler hem de kadınlarda rahatlıkla uygulanabilmektedir. Kolajen aşısı ile

  • Cilt ve cilt altı en iyi şekilde onarılmaktadır.
  • Vücuttaki kolajen üretimi arttırılmaktadır.
  • Cilde önemli derecede esneklik kazandırmaktadır.
  • Kullanılan bölgelerde cilt durumu oldukça pürüzsüz olmaktadır.
  • Cilt yapısına gözle görülür düzeyde sağlamlık ve dinamiklik katmaktadır.
  • Uzun süreli estetik bir görüntü sağlanmaktadır.
  • Yaşlanma sürecini geciktirici etkisi bulunmaktadır.
  • Birçok farklı noktada ise uygulanabilmekte ve etkisi arttırabilmektedir.

Kollajen Aşısı Uygulaması

Kolajen aşısı özellikle yaşlanma konusunda sağladığı olumlu etkileri sebebiyle kadınlar ve erkekler için oldukça önemli bir aşıdır. Estetik bir görünümün yanı sıra yaşlanmanın etkilerinin geciktirmesi de 30 yaş üstü kadınların bu aşıya karşı ilgisini arttırmaktadır. Dr. Ebru Onat Göktaş’ta Samsun’da kolajen aşısını kendi kliniğinde uygulayan doktorlardan birisidir. Dr. Ebru Onat Göktaş’tan kolajen aşısı randevusu alarak siz de yaşlanmaya “ DUR!” diyebilir, gençliğinizi uzun yıllar koruyabilirsiniz. Ebru Onat Göktaş’tan kolajen aşısı uygulaması hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız İnternet sitemizdeki iletişim numaraları üzerinden bizlere ulaşabilir, sorularınızı yöneltebilirsiniz.