Ozon Lipoliz

Ozon Lipoliz Samsun

Aşırı kiloların varlığı ve kiloların verilememesi sorunu günümüzün en önemli sağlık sorunları arasında yer almaktadır. Çünkü uzun yıllar sonucu oluşan kilo ve fazla yağların vücuttan bir anda atılması oldukça zor bir durumdur. İnsanlar bunun başarabilmek için çeşitli yöntemler denese de kalıcı sonuçlar almak zordur. Bu başarılsa dahi daha sonraki dönemde de verilen kilolar yeniden hatta fazlası ile geri alınmış olarak karşımıza çıkmaktadır. Vücut yapısında olumsuz bir takım durumların oluşmasına ve ciddi sağlık problemlerinin oluşmasına sebep olan kilo alıp verme süreci dikkat edilmesi gereken bir konudur. Bu nedenle sağlığımızı korumak için denenecek tüm zayıflama yöntemlerinin güvenirliği tartışılmalı ve büyük vaatler veren yöntemlerden kesinlikle uzak durulmalıdır. Günümüzde kilo verme konusunda başarılı yöntemler arasında yer alan ozon lipoliz yönteminde yağ hücrelerinin daha etkili ve hızlı parçalanması sağlanmaktadır.

Ozon Lipoliz Uygulamasının Faydaları

Ozon lipoliz yöntemi sürekli kilo vermek isteyip de başarılı olamayan ve her seferinde hayal kırıklığına uğrayan kişiler için oldukça uygun olan bir zayıflama yöntemidir. Hem ozon hem de lipolizin bir araya gelmesi ile kilo vermek çok daha sağlıklı ve kolay bir şekilde gerçekleşmektedir. Ozon lipoliz yönteminin faydaları ise şu şekildedir;

  • Normal yöntemlere göre çok daha etkili bir zayıflama sağlamaktadır.
  • Normal yöntemlere göre daha sağlıklı ve dengeli bir zayıflama yöntemidir.
  • Ozon gazı ile birlikte vücuttaki ödemler terleme yolu ile kolaylıkla atılabilmektedir.
  • Yağ hücrelerinin yakılmasında ise oksijen kullanıldığı için etkisi kısa sürede görülebilmektedir.
  • Yağ yakımının zor olduğu bölgelerde bile metabolizmayı arttırdığı için oldukça etkili olabilen bir yöntemdir.

Ozon Lipoliz Tedavisi

Ozon ile lipoliz uygulaması daha çok yeni bir uygulama olmasına rağmen, dengeli ve etkili bir zayıflama sağlamasıyla popülerliğini arttırmış durumdadır. Zayıflama konusundaki en etkili yöntemler arasında yer alan ozon lipoliz tedavisi Samsun’da Dr. Ebru Onat Göktaş tarafından yapılmaktadır. Dr. Ebru Onat Göktaş Samsun ve çevresinde ozon lipoliz tedavisini uygulayan  ve hasta memnuniyetini ön planda tutan hekimlerden  birisi olarak size hizmet vermektedir.