İnnofacial Medikal Cilt Bakımı

İnnofacial Medikal Cilt Bakımı Samsun

Cilt bakımı kadınlar için geçmişten günümüze kadar değerini hiç yitirmeyen bir uygulamadır. Kadınlar her zaman güzel kalabilmek ve daha da güzelleşmek için ciltlerine daima özen gösterirler. Bu sebeple ciltleri için en kaliteli ve en sağlıklı uygulamaları tercih ederler.  Yaşlanmanın önüne geçmek isteyen ve yaşlılık sürecini yavaşlatmak isteyen tüm hastalar için medikal cilt bakımı uygulamaları oldukça kıymetlidir. Günümüzde yaşam şartlarının olumsuz etkisi, stresli hayat şartları, doğal beslenmenin giderek azalması, çevresel zarar verici etkilere maruziyetin artması ve dengesiz beslenme sonucunda cilt sorunları giderek artmaktadır. Bu nedenle cildin ihtiyacını karşılamak, yenilenme hızını uyarmak ve çevresel faktörlere karşı dayanıklılığını arttırmak amacıyla uygulanan medikal cilt bakımları giderek önem kazanmaktadır. İnnofacial yöntemi oldukça rahat uygulanabilen, hem kadın hem erkek hastalarımızın oldukça memnun kaldığı bir medikal cilt bakımı uygulamasıdır.

İnnofacial Medikal Cilt Bakımı Uygulamasının Faydaları

İnnofacial medikal cilt bakımı uygulaması ağrısız ve oldukça konforlu uygulanan bir cilt bakımı yöntem olması ve ciltte gösterdiği olağan üstü etkisi sebebiyle günümüzün en yeni ve en etkili cilt bakımı yöntemleri arasında yer almaktadır. Vücuda herhangi bir iğne ya da lazer uygulamasının kesinlikle yapılmadığı innofacial medikal cilt bakımında sadece suyun etkisi kullanılır. Bu uygulamanın faydaları ise şu şekildedir;

  • Cilt üzerindeki ölü tabakalar sorunsuz bir şekilde alınmaktadır.
  • Bu uygulama herhangi bir şekilde insan elinin değmediği oldukça sağlıklı ve hijyenik bir ortamda cihazlar tarafından gerçekleştirilmektedir.
  • Yüzde bulunan akneler bu uygulama sonucunda başarılı bir şekilde temizlenmektedir.
  • Hassas cilt tipine sahip insanlar için en ideal cilt bakımı uygulamaların başında gelmektedir.

İnnofacial Medikal Cilt Bakımı Uygulaması

Dr. Ebru Onat Göktaş İnnofacial medikal cilt bakımı uygulamasını bioenerji uygulamaları ile birleştirerek ve gerekli teknolojik cihazlarla Samsun’da sizlere sunmaktadır. İnnofacial medikal cilt bakımı uygulaması hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz sitemizde yer alan iletişim bölümünden telefon numaralarımızı arayabilirsiniz. İnnofacial medikal cilt bakımı uygulaması için Dr. Ebru Onat Göktaş’tan randevu alarak da merak ettiklerinizi doktorumuza sorarak öğrenebilirsiniz.